Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

PRONÁJEM PROSTOR

Multifunkční sál

Nabízíme ke krátkodobým pronájmům multifukční sál, který se nachází v 2. NP Regionálního informačního centra v Dolních Břežanech. Sál je plně ozvučený a vybavený mixážním pultem, datovým projektorem a plátnem. Kapacita cca 50 míst, bezbariérový přístup (výtah).

Prostory sálu je možné využít například pro pořádání seminářů, prezentací, školení, workshopů, přednášek.

V případě domluvy můžeme zajistit i občerstvení.

Cena: 500 Kč / 1 hodinu včetně DPH

Klubovna s terasou

Nachází se v 1. patře, kapacita cca 20 míst

Cena: 300 Kč / 1 hodinu včetně DPH

Komunitní zahrada

Každý den máte možnost využít prostor naší komunitní zahrady včetně zahradní kuchyně s grilem a zázemím. Další možností je opékání buřtů na ohništi. Vždy od 10 do 21 hodin  Během celé akce je možné využít WC v budově infocentra. Předání a následné převzetí prostor zajistíme.

Cena: 300 Kč / 1 hodinu, při pronájmu kratším než dvě hodiny 350 Kč. Vratná kauce činí 1000 Kč. 

Bližší informace na tel. čísle.: 241 402 202, e-mailu: ric@dolnibrezany.cz

Žádost o pronájem prostor si můžete stáhnout, vyplnit a přinést do recepce Regionálního informačního centra, popřípadě zaslat poštou na adresu uvedenou v kontaktech (možné i na adresu Obecního úřadu v Dolních Břežanech). Variantou je zaslat vyplněnou, podepsanou a naskenovanou žádost e-mailem na výše uvedenou adresu.

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

ODJlZWM1ZD