Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Nabídka služeb

Pronájem prostor

Nabízíme ke krátkodobým pronájmům multifukční sál, který se nachází v 2. NP Regionálního informačního centra v Dolních Břežanech. Sál je plně ozvučený a vybavený mixážním pultem, datovým projektorem a plátnem. Kapacita cca 50 míst, bezbariérový přístup (výtah).

Prostory sálu je možné využít například pro pořádání seminářů, prezentací, školení, workshopů, přednášek.

V případě domluvy můžeme zajistit i občerstvení.

Bližší informace na tel. čísle.: 241 402 202, e-mailu: ric@dolnibrezany.cz

Žádost o pronájem prostor si můžete stáhnout, vyplnit a přinést do recepce Regionálního informačního centra, popřípadě zaslat poštou na adresu uvedenou v kontaktech (možné i na adresu Obecního úřadu v Dolních Břežanech). Variantou je zaslat vyplněnou, podepsanou a naskenovanou žádost e-mailem na výše uvedenou adresu.

Kopírovací služby, tisk (z flash disku, e-mailu apod.), skenování

Ceník kopírovacích služeb a tisku:

1 strana A4 - černobíle - 3 Kč

1 strana A4 - barevně - 12 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Prodej vstupenek z Ticketportalu

V RIC je od prosince možnost koupit či vyzvednout vstupenky na různé společenské, kulturní i sportovní akce. Prodej probíhá v otevírací době infocentra.

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
MTA1N2QyO