Milí diváci, vítejte v našem biografu.

Promítáme každý čtvrtek od 19 hodin, pro malé diváky většinou každou první sobotu v měsíci od 16 hodin. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a přijdete k nám strávit příjemný večer nebo odpoledne. Budeme se na vás těšit.

Tady Havel, slyšíte mě?
čtvrtek 23. května od 19 hodin

Prezident, občan, režisér, přítel, manžel, pacient, muž na sklonku života... Unikátní dokument Petra Jančárka Tady Havel, slyšíte mě? představuje Václava Havla v jeho známých, ale i veřejnosti dosud skrytých polohách. Vychází přitom z nikdy nepublikovaného materiálu, natočeného během posledních let jeho života. Film vstupuje do kin v době, kdy Havlův myšlenkový odkaz a důraz na individuální svobodu ve společnosti rezonují silněji než kdy dříve. Václav Havel k nám znovu promlouvá. A my se s ním můžeme znovu setkat.

Česko, 2023, 85 min, mládeži přístupný

Režie: Petr Jančárek

Rezervace lístků

 

 

Gump - jsme dvojka
čtvrtek 30. května od 18 hodin

Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projde hlavní zvířecí hrdina příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. A zatímco Gumpův první příběh byl smutnější, v jeho volném pokračování s názvem Gump – jsme dvojka se diváci mohou těšit na spoustu vtipných zvířecích scén. Vedle hlavního hrdiny se nově objeví také psí slečna Jenny, která si zahraje Gumpovu sestru Kytičku.

Česko, 2024, 86 min, mládeži přístupný

Režie: F. A. Brabec

BEZ REZERVACE

 

 

© 2021 Reginonální informační centrum. All Rights Reserved.

NGViZmZmM