Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

BIOGRAF

                                     

Jak asi každý ví, 55. ročník MFF Karlovy Vary letos neproběhne. To ale neznamená, že o něj přijdeme. Karlovarský festival se rozhodl připravit speciální verzi přehlídky TADY VARY VE VAŠEM KINĚ. A náš biograf má tu čest se také zúčastnit této neopakovatelné akce včetně festivalové výzdoby, červeného koberce, fotostěny...

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. Představení budou koncipována ve festivalovém duchu, budou doplněna úvody přenášenými do sálu i participací tvůrců prostřednictvím komunikačních kanálů. 

Rezervace vstupenek na filmy přehlídky TADY VARY je od středy 10. června spuštěna!

Cena: základní vstupné 100 Kč, zlevněné vstupné (senioři od 60 let a mládež do 18 let) 50 Kč.

Z původně nabízených šestnácti titulů bohužel v našem malém e-kině nelze přehrát Zlovolné historky z předměstí a Jsme jedné krve, namísto nich ale nabízíme dva termíny pro shlédnutí snímků Než skončí léto a Proxima.

Přehled všech kin, program a podrobné informace o jednotlivých snímcích nebo doprovodných akcích jsou k dispozici na webových stránkách festivalu.
 
 

PODROBNÉ INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH FILMECH

 

                             

 

                        

 

PROGRAM - zahajovací film:

 

Než skončí léto
pátek 3. července od 20 hodin                 

Život je krásný i proto, že se nedá naplánovat. Když se šestnáctiletá Milla zamiluje do průšviháře Mosese, je to pro její rodiče noční můra. První setkání s láskou ale probouzí v nemocné Mille novou chuť do života a její energie a touha objevovat brzy otočí celou rodinu vzhůru nohama. Milla začne svému překvapenému okolí ukazovat, jak prožít každou minutu naplno. Tradiční pravidla a morální poučky letí do koše a rodiče se rozhodnou dát věcem volný průběh. S lehkostí a originálním humorem vyprávěné australské drama se stalo diváckým hitem loňského festivalu v Benátkách, odkud si film odnesl několik cen.

Austrálie, 2019, 120 min, nevhodný mládeži do 12 let
Režie: Shannon Murphy

 

 

 

 

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
YjVhM2ZlM