Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Ubytování

Olivův pivovar

Olivův pivovar nabízí možnost ubytování v 6 podkrovních pokojích – s moderně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a ložnici s pracovním stolem. Ve všech pokojích je také možnost bezplatného využití WiFi připojení k internetu, televize a trezoru.

Za Radnicí 739, Dolní Břežany
tel.: 241 440 369
ubytovani@olivuvpivovar.cz
http://www.olivuvpivovar.cz

Penzion U Kohouta

Nabízí komfortní ubytování v Jesenici u Prahy v osmi plně vybavených, komfortních dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, s možností přistýlky, s parkováním pod uzamčením a s možností využití služeb stylové Restaurace U kohouta, která se nachází v areálu pensionu.

Zbraslavská 881, Jesenice u Prahy
tel: 241 405 941
mobil: +420 728 190 499
e-mail:info@pensionukohouta.cz
www.pensionukohouta.cz

Camping Oase Praha

Kemp OASE leží na pěkném místě obce Zlatníky. Kemp nabízí ubytování ve stanech, karavanech a v budově. Tento kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, rekreanty, ale také sportovce, turisty, cyklisty a další milovníky kempování.

tel.: 241 932 044
info@CampingOase.cz
http://www.campingoase.cz

Chateau Clara Futura  ****  V současné době mimo provoz!

Zámecký komplex nabízí luxusní ubytování ve 40 dvoulůžkových pokojích pěti kategorií: 16 pokojů Superior, 10 Deluxe a 12 podkrovních pokojů Comfort. Pro zvláštní příležitosti je určena dvojice tématických apartmá: Svatební apartmá a Arcibiskupské apartmá. Hotel disponuje dostatkem parkovacích míst, včetně parkovacích míst pro hosty s omezenou mírou pohyblivosti. Parkoviště je trvale pod dohledem kamer. V celém areálu je bezplatná WIFI.

Součástí hotelu je zážitková zámecká restaurace Clara Futura, která nabízí mezinárodní kuchyni. Restaurace nabízí 60 míst, v letním období je k dispozici i venkovní zahrádka s kapacitou 40 míst.

Hotelová recepce s lobby barem je hostům k dispozici 7 dní v týdnů, 24 hod denně.

5.května 1, Dolní Břežany
tel.: +420 731 429 595
info@clarafutura.cz
www.clarafutura.cz

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

ZDhiYzc5M