Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Jak fungujeme

Kolik máme knih a odkud?

Naše nová příjemná knihovna v prostorách kulturního a informačního centra je koncipována jako místo k příjemnému posezení s možností práce na počítači. Knih máme v tuto chvíli kolem dvou tisíc, dílem jsou z naší patronské klnihovny v Příbrami (tituly se průběžně obměňují), ostatní jsou naše vlastní. Počet těch našich překročil v červnu tisícovou hranici. Zaměřujeme se na beletrii pro děti i dosplělé, najdete tu však i naučnou literaturu z různých oborů a také množství časopisů. Úplnou novinkou je nabídka e-knih pro naše čtenáře. (viz níže)

Je možnost si objednat knížku, kterou nemáme?

Ano. Meziknihovní výpůjční služba funguje poměrně hladce. Knihu, kterou tu nemáme, nám mohou půjčit v Příbrami, nebo ještě o stupeň výš, v ještě lépe vybavené knihovně v Kladně. Ale je dobré vědět, že ne každá nutně bude k dispozici a stejně tak to, že její zaslání bude nějaký čas trvat. Jednoduše; Klementinum rozsahem nejsme a nebudeme.

Co možnost rezervace knih online?

Všechny knížky, které máme si můžete prohlédnou prostřednictvím ONLINE KATALOGu. Pokud máte o některou zájem, můžete si ji nechat připravit k vyzvednutí, nebo (pokud je půjčená) si ji zarezervovat. Více informací najdete v sekci ONLINE KATALOG.

KONTAKT:

Jarmila Vidová * e-mail: vidova@dolnibrezany.cz * tel: 602297564

 

Půjčování e-knih: jak na to:

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

YjhlYmFjO