Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

TADY VARY VE VAŠEM KINĚ

Jak asi každý ví, 55. ročník MFF Karlovy Vary letos neproběhne. To ale neznamená, že o něj přijdeme. Karlovarský festival se rozhodl připravit speciální verzi přehlídky TADY VARY VE VAŠEM KINĚ. A náš biograf má tu čest se také zúčastnit této neopakovatelné akce včetně festivalové výzdoby, červeného koberce, fotostěny... Ve dnech od 3. do 11. července bude promítnuto 16 výrazných snímků, které zaznamenaly mimořádný ohlas na světových festivalech a které dramaturgové festivalu zařadili do exluzivního výběru. Rezervace vstupenek na filmy přehlídky TADY VARY bude spuštěna ve středu 10. června!

Více informací naleznete na stránkách MFF Karlovy Vary. 

"Nejkrásnější pocit, který může festivalový dramaturg zažít, je vědomí, že bude moci přenést své nadšení z nádherného filmu na diváky. Nesmírně se těšíme na pravidelnou nezapomenutelnou oslavu filmu na začátku léta, tentokrát ve vašich kinech." (Karel Och, umělecký ředitel festivalu)

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
NWUyNjN