Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ SPORTOVNÍ HALY

Ve čtvrtek 2. listopadu 2017 se v Dolních Břežanech uskutečnilo slavnostní otevření nové sportovní haly. Jedná se o významný okamžik, na který se těšila řada místních sportovců a školáků. Díky této unikátní stavbě, která je postavena jako součást školního areálu, získává naše obec další kvalitní zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity.

Slavnostní otevření haly se odehrálo v podvečerních hodinách. Kromě slavnostních proslovů a tradičního stříhání pásky byl pro návštěvníky akce připraven pestrý doprovodný program v podobě exhibičních vystoupení, které si pro tuto příležitost nachystaly sportovní kluby a organizace, které v obci působí. Diváci, kterých se tu sešlo více než 500, shlédli ukázky z tréninků fotbalu SK Olympie, volejbalu TJ Orion a školního florbalu. Atraktivní byly exhibice bojových umění v podání Taekwon-do klubu Fénix a Judo academy. Krásná podívaná byla na vystoupení mažoretek ZUŠ Harmony, moderních gymnastek a street dance Centra Břežánek. Do programu se zapojila také škola, a to žákovským filmem s názvem Touha po tělocvičně. Školní děti předvedly pingpongovou exhibici, do které se podařilo zapojit také významné hosty - atlety Tomáše Dvořáka, Jakuba Holušu a Lenku Masnou. V rámci akce byly také předány pamětní plakety obce, tato ocenění, za dlouhodobý přínos v oblasti sport, předal zasloužilým členům SK Olympie starosta obce. Vyvrcholením programu byla světelná bubenická show kapely Marimba live.

Akce byla velmi vydařená a velký dík patří všem, co se na přípravách podíleli.

 

Oficiální tiskovou zprávu a fotografie ze slavnostního otevření naleznete ZDE

 

 

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
NDhlZDBh