Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

OČKOVÁNÍ PROTI COVID19 V ORDINACI PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Na poliklinice v Dolních Břežanech probíhá očkování přímo v ordinaci praktických lékařů. Očkujeme vakcínami Moderna a AstraZeneca. Máte-li zájem o očkování u svého praktického lékaře, napište nám email na brezany@aambulance.cz.

Telefonicky Vás budeme kontaktovat s termínem očkování. Nejsou nutné žádné další registrace, po obdržení druhé dávky vakciny získáte certifikát s QR kodem.

Pokud jste onemocnění Covid prodělali, doporučuje se dodržet časový odstup 12 týdnů od positivního PCR testu. Od jiného očkování (např. tetanus, klíšt. encefalitida) je doporučeno vyčkat alespoň 2 týdnů. Vakcíny neobsahují samotný koronavirus a nemohou vyvolat onemocnění Covid19. Obě vakcíny jsou schválené a bezpečné, AstraZeneca má účinnost 76% a Moderna 94% před nákazou koronavirem.

Vakcíny mají řadu častých vedlejších účinků, drtivá většina z nich je ale velmi slabých a odeznívá během dvou dnů. Podrobnější informace o očkovacích látkách Vám na vyžádání rádi zašleme emailem.

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

N2QxZWI2Nj