Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

O BŘEŽANSKOU KNIHOVNU JE ZÁJEM

Naše nová knihovna má za sebou první měsíc a spoustu důvodů k radosti. Za necelé čtyři týdny (není otevřeno denně) má svůj čtenářský průkaz přes 150 dětí a dospělých nejen z Dolních Břežan. A nemálo bylo i těch, kteří si přišli knihovnu zatím jen prohlédnout, přečíst si časopis nebo si jen tak popovídat. A to je velmi potěšující. Že jste si do ní našli tak rychle cestu.

Radost knihovně dělají mladé slečny čtenářky, které si pravidelně po vyučování zajdou na čaj a počtou, kluci, kteří byť nestíhají, zvládnou přesto alespoň vyměnit přečtený díl oblíbené řady za další, stejně jako dospělí, kteří už daleko před uplynutím výpůjční lhůty vyměnili jednu přečtenou knihu za novou…

A speciální dík patří těm, kteří knihy darovali. Občas to tu v září vypadalo trošku úsměvně; to když se stalo, že nejeden člověk mířil s taškou plnou knih směrem do knihovny. Bývá to spíš obráceně, ale nám to vůbec nevadí. Naopak.

Na oplátku se chystáme přidat knihám více prostoru a připravujeme spuštění výpůjčního knihovního programu. Za krátko se na webových stránkách Regionálního informačního centra objeví sekce věnovaná knihovně a v rámci ní také online katalog. Postupně během října proběhne také výměna čtenářských průkazů za nové, opatřené čárovým kódem.

A první, zkušební měsíc také naznačil, kdy vám nejvíce vyhovuje přijít a na základě četných přání se mění středeční otevírací doba. Nově tedy středa 9-16.

Děkujeme, že čtete!

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
MmMwOTQ1Z