Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

NOVÁ ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE, ZAHÁJENÍ OČKOVÁNÍ

Na konci března proběhla kolaudace přístavby polikliniky. Jedná se o projekt, který realizovala obec s cílem zajistit širší nabídku lékařských služeb v obci. Nové prostory tak od dubna začaly sloužit veřejnosti. Od úterý 6. 4. 2021 najdete ordinaci praktického lékařství, interny a kardiologie v nových prostorách polikliniky.

Najdete nás na stejném patře, ale nad lékárnou. Nově máme k dispozici oddělenou ordinaci pro praktického lékaře a zvlášť pro internu a kardiologii. O postupném navyšování ordinačních hodin vás budeme průběžně informovat.

Obdrželi jsme první zásilku očkovací látky proti koronaviru a zahajujeme očkování v prostorách naší ordinace. Jedná se o vakcinu společnosti AstraZeneca, jinou vakcinu patrně do ordinace nedostaneme. Máme zatím jen omezené množství látky a pacienty si budeme zvát postupně. Máte-li o očkování v naší ordinaci zájem a dosud jste se neregistrovali, napište email na brezany@aambulance.cz. V současné době je možné očkovat osoby nad 70 let a nebo chronicky nemocné.

MUDr. Petr Potužník
za kolektiv Aesculap Ambulance

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

M2QxZ