Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Naše knihovna v časopise ČTENÁŘ

S potěšením se s vámi podělíme o fakt, že naše knihovna zaujala odbornou veřejnost a dostala nemalý prostor k prezentaci v říjnovém vydání časopisu Čtenář. V rubrice Knihovny v novém jsme ji tak mohli představit v kontextu komunitního centra a celé naší obce. Zájem o nás je tím nejlepším dárkem ke druhým narozeninám, motivací do dalších dnů a snad i důkazem, že si vedeme dobře. Všem našim čtenářům děkujeme za přízeň!

ČLÁNEK ZDE...

 

        Foto: Titulní strana,  Čtenář 2021, č.10

Časopis Čtenář je celostátní kontinuálně vycházející knihovnický časopis (zal. 1949). Přispívá k výměně zkušeností a inspiruje knihovny různých typů, velikostí a zaměření v rámci celé České republiky. Je platformou pro prezentaci pracovníků knihoven před odbornou veřejností, jeho součástí je soustavné vzdělávání knihovníků a informačních pracovníků ČR ve vazbě na základní koncepční materiály rozvoje této profesní oblasti.

Periodicita: měsíčník, vychází vždy v polovině daného měsíce

Vydavatel: Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

NWIzZjkx