Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

NABÍDKA PRAVIDELNÉHO TESTOVÁNÍ NA COVID-19 PRO FIRMY

Biotechnologický ústav AV ČR v centru BIOCEV ve Vestci nabízí pravidelné testování na COVID-19 pro firmy. Vyšetření probíhá ze vzorků slin technologií PCR (přímý průkaz genetické informace viru ve vzorku) pomocí certifikovaných souprav od české firmy DIANA Biotechnologies s.r.o.

Jedná se o šetrný způsob odběru a nejspolehlivější metodu, která nevyžaduje nepříjemný stěr z nosohltanu a poskytuje velmi přesné a spolehlivé výsledky.

  • Odběr vzorků si provádí vyšetřované osoby samy, není potřebný zdravotnický pracovník. Testováni objednává pro své zaměstnance společnost skrze poptávkový formulář.
  • Výsledek testu je nejpozději do 24 hodin. Laboratoř zasílá výsledky prostřednictvím SMS, tak aby jednotlivé testované osoby byly co nejdříve obeznámeni s výsledkem.

Pro bližší informace kontaktujte: Mgr. Petr Solil, vedoucí komunikace a tiskový mluvčí, BIOCEV - petr.solil@biocev.eu, mob: 774 727 981.


VÍCE INFORMACÍ ZDE...

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

OTA4ODY