Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

HALLOWEEN

Letošní Halloween si zkoušel, jak by mu slušel nový prostor konání - u nedávno dokončeného kulturního a informačního centra s komunitní zahradou. A zjistil, že mu to tam sluší moc.

Děti v úžasných maskách defilovaly na pódiu a masky nejzajímavější si odnášely odměnu, několik set návštěvníků tleskalo vystoupení orientálních tanců i tanci s ohnivými vějíři v provedení studia Dalila. Akce vyvrcholila ohňostrojem, který bral dech a mnohé dojal svou krásou. Byla velká zima, kterou mírnila vůně svařeného vína, dýňové polévky a dalších pochutin, které byly na místě připraveny. Velkým zážitkem byla letošní Galerie strašidel v parku, do které bezpečně návštěvníky převedli naši hasiči a kde téměř 30 dětí a teens vytvořilo nezapomenutelný zážitek pro účastníky průvodu. Moc těmto dobrovolníkům děkujeme, bez nich by to nebylo ono a doufáme, že budete mít chuť strašit i za rok.

FOTOGALERIE Halloween - 31. 10. 2019 ZDE...

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz Napište nám prosím Vaše dotazy či poznámky ...
ZGRhN2JjY