Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

FOTOSOUTĚŽ „DOLNÍ BŘEŽANY SE NÁM LÍBÍ 2021“

Obec Dolní Břežany vyhlašuje další ročník fotosoutěže o nejhezčí fotografii obce Dolní Břežany. Máte zájem se do soutěže zapojit? Zašlete nám fotografii, kterou jste pořídili v Dolních Břežanech, Lhotě, Zálepech či na Jarově a soutěžte o zajímavé ceny!

V letošním roce máme novinku v podobě speciální ceny pro tvůrce fotografie, která bude pojatá netradičně a originálním způsobem zachytí naší malebnou obec. Zaslané fotografie budou průběžně zveřejňovány na obecním facebooku, v albu s názvem „Dolní Břežany se nám líbí 2021“, zde bude také probíhat veřejné internetové hlasování, které bude ukončeno 31. 5. 2021. Následně deset fotografií, které získá nejvíce „lajků“ postoupí do finále, ve kterém o vítězích rozhodne Hodnotitelská komise. Vybrané snímky budou zařazeny do stolního kalendáře DOLNÍ BŘEŽANY 2022.

Termín konání soutěže: 1. 4.- 31. 5. 2021. Výsledky budou vyhlášeny 19. 6. 2021 v rámci akce Jízda slunovratu.

Soutěžní fotografie posílejte na e-mail vospelova@dolnibrezany.cz, k fotkám přidejte popisek (lokalizaci), rok pořízení, jméno a kontaktní údaje autora.

CENY PRO VÍTĚZE:

1. místo -  poukázka v hodnotě 1 500 Kč – Pizza Restaurant Periferie

2. místo - poukázka v hodnotě 1 000 Kč – Olivův pivovar

3. místo - poukázka v hodnotě 500 Kč - Sasy.re pizzeria - bistro

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
1) Termín konání soutěže: 1. 4.- 31. 5. 2021.
2) Soutěžní fotografie musí být pořízeny v Dolních Břežanech, Lhotě, Zálepech či na Jarově, respektive na území katastru obce Dolní Břežany či aspoň částečně území naší obce zachycovat. Popřípadě mohou zachycovat i památná místa v bezprostředním okolí obce za podmínky, že ústředním tématem fotografie není jiné sídlo v okolí (například Praha).
3) Do soutěže nelze zařadit fotografie, které soutěžily v minulých ročnících.
4) Soutěžní fotografie zasílejte na e-mail: vospelova@dolnibrezany.cz, k fotkám přidejte popisek (lokalizaci), rok pořízení, jméno a kontaktní údaje autora.
5) Zasláním fotografií do soutěže potvrzuje účastník skutečnost, že je oprávněn s fotografií nakládat a že souhlasí se zveřejněním fotografie a svého jména na www.dolnibrezany.cz, https://www.facebook.com/ObecDolniBrezany/, v obecním zpravodaji a dalších informačních a propagačních materiálech obce.
6) Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie s nevhodným obsahem či nedostatečnou kvalitou. Do soutěže nebudou rovněž přijímány snímky, které obsahují tzv. product placement či skrytou reklamu.
7) Soutěžní fotografie budou průběžně zveřejňovány na facebookových stránkách www.facebook.com/ObecDolniBrezany, zde bude probíhat také veřejné internetové hlasování. Internetové hlasování probíhá od 1.4. do 31.5. 2021. Deset fotografií, které získají největší počet „lajků“, postoupí do finále, ve kterém o vítězi rozhodne Hodnotitelská komise. V případě, že nebude do soutěže přihlášeno dostatečné množství fotografií, do finále pak může postoupit menší počet fotografií než deset.
8) Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže.
9) Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

 
Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

YmUzN