Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

DIVADLO V AMFITEÁTRU

V pátek 3. září se v našem amfiteátru opět hrálo divadelní představení, tentokrát hra Stín svobody Voskovce a Wericha v podání Strážovického divadla. Jiří Voskovec kdysi slíbil rodině Škvoreckých, že napíše autobiografii, v níž vylíčí svá americká léta. Nikdy ji ale nedokončil a rukopis byl zveřejněn až 30 let po jeho smrti. Stal se však podkladem pro scénář této hry. Sešlo se sice méně diváků, než v předpandemických časech, ale nechali se vzít na pouť dálavami amerického Manhattanu i na procházku u vltavského pobřeží na Kampě, po stopách obou klaunů a odměňovali herce smíchem a bouřlivým potleskem.

Ten si zasloužili i lhotečtí hasiči za skvělé občerstvení, zvláště pak horké nápoje, které když večer klesla teplota na neuvěřitelných 13 stupňů, přišly opravdu vhod. Divadlo jednoho večera připravila i sklidila pracovní četa OÚ, které taktéž patří dík.

Stín svobody V +W

Stín svobody V +W

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

NjVhZDM5MD