Loading events...

regionálníinformačnícentrum

KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST
infocentrum
dolnobřežansko

Břežanský biograf - Ještě máme čas

Jak překonat staré křivdy a odpouštět? Přesně to je mottem dramatu Ještě máme čas. Mortensenův debut nabízí silný a upřímný příběh ze života se silným hereckým obsazením, kterému vévodí dánský velikán Lance Henriksen.
Ještě máme čas
čtvrtek 14. října od 19 hodin                 

Viggo Mortensen (Tohle je náš svět, Zelená kniha) v hlavní roli svého režijního debutu inspirovaného vlastním dětstvím a dospíváním. Liberální John žije ve slunné Kalifornii obklopen milující rodinou, daleko od provinčních hodnot tvrdého a homofobního otce (Lance Henriksen). Ve chvíli, kdy se u otce projeví příznaky stařecké demence, cítí John povinnost překonat křivdy minulosti a postarat se o něho. Upřímné drama o odpuštění, zodpovědnosti a křehkosti rodinných vztahů, které zazářilo ve výběrech MFF Cannes, Toronta nebo Sundance nám připomene, že říct si to nejdůležitější je potřeba včas.

Kanada / Velká Británie / Dánsko, 2020, 112 min, nevhodný mládeži do 12 let
Režie: Viggo Mortensen

Rezervace lístků

 

 

 

 
 
Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST Na Panský 11, Dolní Břežany 252 41 tel.: +420 734 446 109, e-mail: ric@dolnibrezany.cz web: www.ric-dolnibrezany.cz, facebook: www.facebook.com/RIC.DolniBrezany Regionální informační centrum provozuje Obec Dolní Břežany www.dolnibrezany.cz

MzkxOGRhY